Mål og Strategier

NSFBilde09

Seriøs, profesjonell og troverdig

NSF har lang erfaring med foreningsarbeid. Vi tar tak i alle saker vi får inn – store og små. Vi har god dialog med selskapet og dermed får våre medlemmer normalt raskt svar/ løsning på sine henvendelser.

 

Godt samarbeid med SAS

Siden NSF ble grunnlagt i 1946 har vi jobbet som en motpart til eierne for å sikre våre medlemmers interesser. Det er daglig dialog mellom foreningen og selskapet og vi er sikre på at gjennom dette kontinuerlige arbeidet sikrer vi SAS-piloters interesser på en effektiv måte.

 

Stort fellesskap for størst mulig påvirkning

NSF har i alle år vært med de andre SAS foreningene i et fellesskap kalt PFOR (Pilotforeningene). Om vi alle er sammen kan vi jobbe mer effektivt mot de samme målene. Vi er derfor i en utredningsfase for å prøve å skape én forening for alle pilotene i SAS. Vi tror på at vi står sterkere sammen en som flere foreninger, og hvis alle pilotene i SAS er samlet i en forening vil våre interesser være bedre ivaretatt.

Nyheter Internasjonalt

There are not feed items to display.

LOfavør app